У Сремској Каменици, 9.5. и 10.5.2026 године одржано је Интернацинално такмичење из масаже, у организацији Удружења терапеута “Моћ додира”. У посебној категорији ученика, учествовало је 10 медицинских школа из Србије и 1 из Хрватске, са око 40-ак ученика, а такмичили су се у 6 различитих врста масажа.
Наше три ученице су дале све од себе, па су се у категоријама релаксациона масажа, антицелулит масажа и терапијска масажа пласирале свака на трећу позицију.
Честитке ученицима, Теодори Динић I2, Теодори Лазаревић II1 и Инес Вучковић IV1
Хвала свима на подршци
